Stavební pozemek 1.761 m2 ve Pstruží

Cena nemovitosti
3 257 850 Kč
Pstruží, okr. Frýdek - Místek

O nemovitosti

Pokud toužíte po vlastním domě v Beskydech, potřebujete k tomu kvalitní pozemek. A troufám si řici, že tento bude v mnoha ohledech zajímavý.

Nachází se ve Pstruží, což je vstupní brána do Beskyd směrem od Ostravy. Kromě skvělé dopravní dostupnosti nabídne hned několik zajímavých benefitů. Pozemek má přesně 1.761 m2, takže budete mít dost prostoru pro dům, garáž i velkou zahradu. Je rovný, takže nemusíte složitě plánovat celou stavbu, a navíc dostanete i milé sousedy.

Inženýrské sítě se nachází hned u spodní hranice pozemku pod příjezdovou cestou – konkrétně vodovod, elektřina a plynovod. Kanalizace zde není, takže dům stačí vybavit čističkou odpadních vod. Vzdálenost od příjezdové cesty do poloviny pozemku je cca 50 m (konkrétně bude záležet na tom, v kterém místě si dům postavíte).

Současní majitelé si budou stavět svůj vlastní dům hned na vedlejší parcele, takže přesně budete vědět, kdo bude vašimi sousedy. A troufám si říct, že tady budete určitě spokojeni.

Pozemek je situovaný mezi současnou zástavbu rodinných domů (v neprůjezdné slepé ulici), takže tady budete mít klid. A pokud by Vás náhodou rušila silnice směrem na Čeladnou, můžete vše vyřešit elegantně přírodní zástěnou tak, jak to udělali sousedé.

Ke stavbě nového domu nebudete nijak zásadně omezování, stačí splnit pár základních podmínek podle územního plánu:

  • zastavět lze až 30 % pozemku (tedy cca 520 m2)
  • dům může mít jedno obytné patro + podkroví
  • sedlová střecha se sklonem 25 – 40 stupňů

Podle nového návrhu územního plánu nebude možné v obci dělit pozemky pod 1.800 m2, což může do budoucna ovlivnit dostupnost běžných stavebních parcel ve Pstruží.

Velkou výhodu vidím ve skvělé dostupnosti – pořád jste na horách (dokonce s výhledem na Lysou horu), Čeladnou máte hned za rohem, zároveň se během 15 minut dostanete do Frýdku – Místku a 25 až do Ostravy.

Pokud vás zajímají další informace, případně se budete chtít přijet na pozemek podívat osobně, neváhejte se na mě obrátit. Těším se na setkání.

Fotografie

Videoprohlídka

Ke stažení

Vyjádření k zastavitelnosti

765 KB Stáhnout

Stanovisko k příjezdové cestě

244 KB Stáhnout

Financování nemovitosti

Na hypotéky mám Aleše. Pomůže vám vyjednat lepší podmínky hypotéky, vyběhá všechny papíry a v každé bance zná ty správné lidi.
Společně vám pomůžeme k novému bydlení.

Více o hypotékách

Píšu o realitním světě

Všechno, co se prolétne mojí hlavou, složeno do písmen. Pěkně na jednom místě.