Novinka

Luxusní dům 6+1 v Kopřivnici se ZENovou zahradou

Cena nemovitosti
11 995 000 Kč
Štramberská 78/35, Kopřivnice

O nemovitosti

Tenhle dům má 2 tváře. Z venku možná nenápadný, uvnitř ale velkorysý – jak svým prostorem, tak i jistou dávkou luxusu. Přes den z něj vyzařuje klid a pohoda. Možná díky tomu všemu světlu a slunci, kterého je tady opravdu hodně. A večer si vychutnáte jeho jedinečnou intimní atmosféru, kterou podtrhnete třeba ohněm v krbu.

Luxusní dům 6+1 v Kopřivnici se ZENovou zahradou

Teď trochu prakticky. Dům nabídne hodně prostoru, takže pokud máte rodinu (klidně i velkou), tady bude spokojeni. Dispozičně je řešen jako 6+1 a celý prostor nabídne přes 230 m2 užitné plochy ve dvou patrech.

Přízemní část domu je společenská a praktická – tady totiž najdete prostorný obývací pokoj s přímým vstupem na zahradu, kuchyni s jídelnou, sklepní spíž, a hlavně dominantní vstupní halu s přístupem do prostorné koupelny (do které se mimochodem vejde i sauna), technickou místností a vstupem do garáže.

Garáž je dlouhá 9 m, takže tady zaparkujete 2 auta, případně část z ní můžete využít jako sklad nebo domácí dílnu. V horním patře najdete celkem 5 obytných pokojů – velké, střední, malé – takže bude jen na vás, kam schováte děti a kam sebe před dětmi. Taky je tady šikovná pracovna a z největšího pokoje vstup na balkón. A je tady i druhá plnohodnotná koupelna. V případě potřeby může být toto patro zcela soběstačné. Pokud budete chtít něco na způsob vícegeneračního domu.

Dům vzbudil pozornost už po své dostavbě za minulého režimu, kdy se o něj zajímala odborná veřejnost a o domě se psalo i tematických časopisech. V roce 2012 prošel dům celkovou rekonstrukcí – od podlah až po stropy je tady vše nové. Navíc je tady spousta věcí a maličkostí, které tento dům dělají tím, čím je. 

Třeba veškerý vestavný nábytek a kuchyně jsou dělány stolařem na míru. Všude najdete kombinaci ořechového dřeva a jasanu. Zánovní krb, který vyhřívá jednu z koupelen. Motoricky poháněné dvířka v kuchyni. Těch věcí je mnoho a je potřeba je vidět naživo.

Luxusní dům 6+1 v Kopřivnici se ZENovou zahradou

Dům je vytápěn kondenzačním plynovým kotlem. Měsíční náklady na vytápění domu jsou při aktuálních cenách zhruba 4.500 Kč, což je při velikosti domu skvělé číslo

Luxusní dům 6+1 v Kopřivnici se ZENovou zahradou

A zahrada? Ta hraje všemi barvami. Je vymyšlená tak, aby vyžadovala co nejmenší údržbu, zároveň však budete mít dost místa pro děti, nebo třeba letní party s rodinou a přáteli u grilu. 

Najdete tady taky šikovný zahradní altán s posezením nebo malou „terasu“ se vstupem přímo z pokoje. Od jara na zahradu přes většinu dne svítí slunce. 

Tohle všechno najdete na okraji Kopřivnice – se skvělou dostupností centra města, školy či obchodů, zároveň ale v dokonalém soukromí a klidu, kousek od přírody

Fotografie

Videoprohlídka

Financování nemovitosti

Na hypotéky mám Aleše. Pomůže vám vyjednat lepší podmínky hypotéky, vyběhá všechny papíry a v každé bance zná ty správné lidi.
Společně vám pomůžeme k novému bydlení.

Více o hypotékách

Píšu o realitním světě

Všechno, co se prolétne mojí hlavou, složeno do písmen. Pěkně na jednom místě.