Chalupa po rekonstrukci v Zákopčie

Cena nemovitosti
2 490 000 Kč
Zákopčie, okr. Čadca (SK)

O nemovitosti

Chalupa v Zákopčie, mezi Čadcou a Turzovkou. Pravá slovenská drevenica, kterou současní majitelé zrekonstruovali, aby skvěle sloužila po celý rok.

  • chalupa s dispozicemi 2+1 a 68 m2 užitné vnitřní plochy
  • po rekonstrukci vnitřní části vč. sociálního zázemí
  • pozemek 897 m2
  • možnost celoročního využití

Tohle je přesně ten typ chalupy, kde si budete chtít jet odpočinout. Na jaře, v zimě i v létě – umí totiž fungovat po celý rok. Navíc dostanete kus pravé slovenské přírody, klid a čistý vzduch.

Chalupa má 2 hlavní obytné místnosti, velkou kuchyň s jídelnou a moderní koupelnu s vanou a samostatnou toaletou. Pokud byste náhodou potřebovali více prostoru, můžete vytvořit další obytnou část v podkroví.

Voda z vlastní vydatné studny, ze které můžete čerpat po celý rok, zatopit se dá jak dřevem (v pokoji i kuchyni), tak elektřinou. Výhodou je, že na Slovensku je mnohem levnější než u nás.

Současní čeští majitelé celou vnitřní část chalupy zrekonstruovali – jsou tady nové podlahy, omítky, rozvody vody i elektřiny a plastová okna. Chalupa stojí na kamenné podezdívce, takže je dobře izolovaná.

Celý pozemek má 897 m2 a z chalupy budete mít skvělý výhled do údolí. Je tady klid, ale zároveň budete mít sousedy, kteří vám na chalupu dohlédnou, když tady zrovna nebudete.

Tohle je tak trochu jiný svět. Pomezí Beskyd a Javorníků. Nedaleko od Velké Rači, kde můžete v zimě lyžovat a na dosah budete mít Malou Fatru a další slovenské skvosty. Trochu se tady zastavil čas a je to jenom dobře – třeba v Beskydech dnes už tolik klidu nenajdete. To vše jen hodinu cesty z Ostravy, z větší části po dálnici.

Přímo k chalupě se dostanete autem, cesta je tady sjízdná i v zimě, protože v domech nad chalupou se bydlí. 

A v Zákopčie seženete vše potřebné – je tady obchod, hospoda i zastávka autobusu. Pro větší nákupy stačí zajet do nákupního centra do Čadce, která je zhruba 10 minut autem.

Mít chalupu na Slovensku? Proč ne. Je to tady jiné, lidé jsou milí a příroda nedotčená. Ostatně můžeme se přijít kdykoliv podívat osobně. Tak se ozvěte, těším se na setkání.

Fotografie

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Financování nemovitosti

Na hypotéky mám Aleše. Pomůže vám vyjednat lepší podmínky hypotéky, vyběhá všechny papíry a v každé bance zná ty správné lidi.
Společně vám pomůžeme k novému bydlení.

Více o hypotékách

Píšu o realitním světě

Všechno, co se prolétne mojí hlavou, složeno do písmen. Pěkně na jednom místě.