Novinka

Luxusní byt 4+kk 148 m2 se zahradou v Jeseníku n. Odrou

Cena nemovitosti
7 987 000 Kč
Jeseník nad Odrou 197

O nemovitosti

Tento moderní byt v mnoha ohledech připomíná spíše luxusní rodinný dům. Je ideální volbou, pokud jste nároční na životní standard, ale zároveň oceníte klid, zahradu a dostupnost přírody…

Pár důležitých informací ve zkratce:

  • dispozice 4+kk a 148 m2 podlahové plochy
  • dvě samostatné koupelny
  • ložnice s velkou šatnou
  • aktuálně po celkové rekonstrukci celého objektu
  • privátní předzahrádka a vlastní zahrada za domem
  • vlastní parkovací místa před domem
Luxusní byt 4+kk 148 m2 se zahradou v Jeseníku n. Odrou

Byt se nachází v přízemí menšího bytového domu v Jeseníku nad Odrou, který je aktuálně po celkové rekonstrukci. V domě vznikly pouze dvě nadstandardní bytové jednotky, je zajištěno parkování i užívání zahrady. 

Byt je dispozičně řešený jako 4+kk, z předzahrádky je přístupná ještě další velká místnost, kterou můžete využívat jako pracovnu. Všechny pokoje v bytě jsou neprůchozí, byt má dvě koupelny. Z ložnice je vstup do velké praktické šatny a soukromé koupelny. Celková podlahová plocha bytu je 148 m2, což dnes nemá spousta moderních novostaveb. 

Luxusní byt 4+kk 148 m2 se zahradou v Jeseníku n. Odrou

Při rekonstrukci se nijak nešetřilo, záměrem bylo připravit opravdu nadstandardní bydlení. Kuchyně a veškerý vestavný nábytek byl připraven bytu na míru zkušeným stolařem.

Byt je vytápěn elektrickým podlahovým topením, ohřev teplé vody ve vlastním bojleru. 

Přímo z obývacího prostoru se dostanete na předzahrádku s vyvýšenou terasou (celkem 160 m2), ideální místo pro venkovní setkávání s rodinou, grilování

K dispozici budete mít také klasickou zahradu (102 m2), která bude pouze vaše (oba byty v domě mají své vlastní zahrady). Pro skladování zahradní techniky a dalších věcí můžete využívat vedlejší přístavbu. 

Jeseník nad Odrou je ideální místo, pokud oceníte klid, čistý vzduch a přírodu. Zároveň však budete v dostupnosti všech větších měst (Ostrava je po dálnici cca 35 min. jízdy). V obci funguje mateřská i základní škola (zhruba 2 min. chůze mimo hlavní cestu), obchod, který je jen 200 m od domu, je zde i vlaková stanice. Pokud vás tohle všechno zaujalo, rád vás přivítám na osobní prohlídce

Fotografie

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Ke stažení

Půdorys bytu

354 KB Stáhnout

Financování nemovitosti

Na hypotéky mám Aleše. Pomůže vám vyjednat lepší podmínky hypotéky, vyběhá všechny papíry a v každé bance zná ty správné lidi.
Společně vám pomůžeme k novému bydlení.

Více o hypotékách

Píšu o realitním světě

Všechno, co se prolétne mojí hlavou, složeno do písmen. Pěkně na jednom místě.