Rezervace

Rodinný dům 5+1 v centru Bohumína

Cena nemovitosti
2 995 000 Kč
Čáslavská ul., Nový Bohumín

O nemovitosti

Dům uprostřed města, který dokázal přežít sídlištní výstavbu Bohumína. Zejména díky skvělému místu může být zajímavou volbou jak k rodinnému bydlení, tak i podnikání.

V bodech pár základních informací

  • celková užitná plocha domu a garáže 240 m2
  • dispozičně lze vyřešit na 5+1 nebo 4+2
  • prostorná garáž 33 m2 (pro 2 auta)
  • zahrada 1.070 m2 poskytující soukromí od okolí
  • možnost využít i pro komerční účely (sídlo firmy, ordinace)

Tento dům byl postaven v roce 1954 jako jeden z posledních v centru Nového Bohumína, ještě před rozmachem sídlištní výstavby. V roce 1984 byl přestavěn do aktuální podoby.

Cihlová stavba, kompletně podsklepená, připojena na všechny inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina i kanalizace). Po přestavbě byla využita i horní (podkrovní část domu), aktuálně má každé z pater domu užitnou plochu cca 73 m2. V tom spodním jsou 2 samostatné pokoje, bývalá kuchyně, koupelna a komora s toaletou. V horním patře jeden velký pokoj, menší přiznaný podkrovní a další místnost, ze které lze udělat pokoj – kuchyni nebo cokoliv dalšího. Je zde ještě nevyužitá část půdy – možnost rozšířit např. o další pokoj.

Dům je v původním stavu, určený k celkové rekonstrukci, takže si jej můžete klidně upravit podle vlastní potřeby a dispozice změnit.

Jak s tím vším vlastně naložit? Dům můžete využít k vlastnímu bydlení. Tady oceníte skvělou zahradu, která má přes 1.000 m2 a poskytuje dostatek soukromí díky živému plotu. Celý dům je tak dokonale ukrytý před okolním světem.

Velkým benefitem je škola i škola hned u domu, takže dětem bude stačit udělat pár kroků a vyhnou se veškeré dopravě. A obchody jsou taky hned za rohem. Auta můžete zaparkovat v prostorné garáži (pro 2 auta).

Další možností je dům využít k podnikání. Jako sídlo firmy, kanceláře, nebo třeba jako ordinaci. Dá se klidně skloubit vlastní bydlení a část využít domu využít komerčně. Tady bude velkou přidanou hodnotou opět lokalita – skvělá dostupnost MHD i pro pěší, část zahrady můžete upravit pro bezproblémové parkovní vozidel. Těch možností je hodně, takže nejlepší bude přijít se podívat osobně. Těším se na setkání.

Fotografie

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Ke stažení

Energetický průkaz

3 MB Stáhnout

Výpočet tepelných ztrát

955 KB Stáhnout

Financování nemovitosti

Na hypotéky mám Aleše. Pomůže vám vyjednat lepší podmínky hypotéky, vyběhá všechny papíry a v každé bance zná ty správné lidi.
Společně vám pomůžeme k novému bydlení.

Více o hypotékách

Píšu o realitním světě

Všechno, co se prolétne mojí hlavou, složeno do písmen. Pěkně na jednom místě.