Novinka

Mezonetový byt 5+kk s velkou zahradou Jeseník n. Odrou

Cena nemovitosti
7 967 000 Kč
Jeseník nad Odrou 197

O nemovitosti

Moderní, velkorysý a harmonický. Takhle jednoduše bych popsal tento byt, který má blíže k rodinnému domu než běžnému bytu…

 

Mezonetový byt 5+kk s velkou zahradou Jeseník n. Odrou

Pár důležitých informací ve zkratce:

  • dispozice 5+kk a 177 m2 podlahové plochy
  • dvě samostatné koupelny
  • ložnice s nadstandardně velkou šatnou
  • aktuálně po celkové rekonstrukci celého objektu
  • soukromá zahrada cca 1.400 m2
  • vlastní parkovací místa před domem

Byt se nachází v prvním patře domu v Jeseníku nad Odrou, který je aktuálně po celkové rekonstrukci. V domě vznikly pouze dvě nadstandardní bytové jednotky, je zajištěno parkování i užívání zahrady. 

Tento mezonetový byt je dispozičně řešený jako 5+kk, jeden z pokojů se nachází v půdní vestavbě (ideální pracovna nebo místo, kde chcete mít skutečně klid). Všechny pokoje v bytě jsou neprůchozí, byt má hned dvě koupelny. Jedna moderní a praktická, ta druhá velká a nebojím se říct, že luxusní). Ložnice má navíc vstup do nadstandardně velké šatny (17 m2), která je plně připravena k použití.

Při rekonstrukci se nijak nešetřilo, záměrem bylo připravit opravdu nadstandardní bydlení. Kuchyně a veškerý vestavný nábytek byl připraven bytu na míru zkušeným stolařem.

Byt je vytápěn elektrickým podlahovým topením, ohřev teplé vody ve vlastním bojleru. Z chodbu budete mít přístup do menší technické místnosti, která může sloužit jako komora pro skladování věcí. 

Mezonetový byt 5+kk s velkou zahradou Jeseník n. Odrou

Z obývacího pokoje s kuchyní se dostanete na vlastní zahradu, která má téměř 1.400 m2. Část u domu již byla upravena a může sloužit k venkovnímu posezení, zbytek zahrady si upravíte podle svých potřeb. Jsou zde vzrostlé ovocné stromy a pokud máte děti, tak oceníte, že mají si kde hrát. Zahradní techniku a dalších věci můžete skladovat v připravené vedlejší přístavbě. 

Mezonetový byt 5+kk s velkou zahradou Jeseník n. Odrou

Před domem budete mít vyhrazené parkovací stání pro dvě auta a pod schodištěm místnost, kde můžete dát kočárek či další věci, které nepotřebujete vynášet do bytu. 

Jeseník nad Odrou je ideální místo, pokud oceníte klid, čistý vzduch a přírodu. Zároveň však budete v dostupnosti všech větších měst (Ostrava je po dálnici cca 35 min. jízdy). V obci funguje mateřská i základní škola (zhruba 2 min. chůze mimo hlavní cestu), obchod, který je jen 200 m od domu, je zde i vlaková stanice. 

Fotografie

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Ke stažení

Půdorys bytu

380 KB Stáhnout

Financování nemovitosti

Na hypotéky mám Aleše. Pomůže vám vyjednat lepší podmínky hypotéky, vyběhá všechny papíry a v každé bance zná ty správné lidi.
Společně vám pomůžeme k novému bydlení.

Více o hypotékách

Píšu o realitním světě

Všechno, co se prolétne mojí hlavou, složeno do písmen. Pěkně na jednom místě.