Novinka

Luxusní srub v Malenovicích s pozemkem 2.544 m2

Cena nemovitosti
21 997 000 Kč
Malenovice

O srubu

Tohle je o dokonalém spojení stavby a místa. Kanadský srub v Malenovicích, na klidném místě, s perfektním pozemkem přiléhajícím k lesu. Můžu použít slovo luxusní nebo nadstandardní, jako celek je to v mnoha ohledech výjimečné.

  • Srub kanadského typu z Beskydského dřeva, přes 250 m2 plochy domu
  • Dispozice 4+kk s atypickým řešením
  • Každý pokoj má vlastní koupelnu
  • Samostatná dvojgaráž 63 m2 s dalším „obytným“ prostorem
  • Pozemek 2.544 m2 – zcela rovný z části u lesa
  • Srub postaven firmou Pacák s pravidelnou speciální údržbou

Majitelé si nechali postavit srub v roce 2004 na míru. U těchto typů staveb platí, že potřebují zrát jako víno. Prvních patnáct let stavba pracuje, jednotlivé trámy se usedají a v tuto domu je potřeba o dům více pečovat. Tohle už má za sebou, takže nyní stačí běžná údržba.

O tu se stará firma Pacák, která je u nás jedním z mála skutečných odborníků na srubové stavby. Využilo se místní beskydské smrkové dřevo, protože lokální surovina je základem srubové stavby.

Dům je dispozičně řešený jako 4+kk, celkem s 252 m2 užitné plochy (pouze dům). Což znamená, že prostory jsou velkorysé a vzdušné. Nedá se mu ani upřít inspirace Amerikou, protože každý z pokojů má svou vlastní koupelnu i toaletu.

Spodní část srubu je primárně o obývacím pokoji (44 m2) a kuchyni s jídelní částí (25 m2). Jeden samostatný pokoj s koupelnou, technická místnost, druhá, která slouží jako komora a prádelna a vstup na terasu z altajského modřínu.

V horním patře domu je další pokoj s koupelnou a naprosto velkorysá ložnice (40 m2), která má stylovou koupelnu s volně stojící vanou a přímým výhledem na Ondřejník.

Ideální pro romantické koupele při západu slunce. Chodba se využila pro vestavnou skříň a praktickou šatnu nebo komoru. Tady je navíc balkón s výhledem na hory. Technické řešení domu: spodní část má elektricky vytápěné podlahy, v horní části jsou sálavé panely. Bojler na teplou vodu s objemem 350l a přípravou na budoucí montáž tepelného čerpadla a rozvodů topení, dům má vlastní čističku odpadních vod se vsakem (s povolením), napojeno na obecní vodovod.

K domu patří samostatná dvojgaráž s 63 m2 užitné plochy, v horní části se upravil prostor do „obytné“ podoby – nyní slouží jako dětská herna.

Pozemek má 2.544 m2, je zcela rovný a z jedné části přiléhá k lesu. Je tady naprostý klid, bezprostředně budete mít pouze jeden sousední dům, takže žádné satelitní městečko.

Právě kombinace skvělého místa a domu z přírodního materiálu všemu dává trochu jiná rozměr. Je to o luxusu, ale zároveň o harmonii. Těžko se to popisuje, tu atmosféru je potřeba načerpat osobně.

Majitelé zde prožili šťastných dvacet let, ale vzhledem ke svému věku chtějí udělat poslední životní změnu. A přejí si, aby dům našel někoho, kdo toto všechno dokáže ocenit…

Fotografie

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Financování nemovitosti

Na hypotéky mám Aleše. Pomůže vám vyjednat lepší podmínky hypotéky, vyběhá všechny papíry a v každé bance zná ty správné lidi.
Společně vám pomůžeme k novému bydlení.

Více o hypotékách

Píšu o realitním světě

Všechno, co se prolétne mojí hlavou, složeno do písmen. Pěkně na jednom místě.