Rezervace

Rodinný dům 4+1 na okraji Nového Jičína

Cena nemovitosti
Neuvedeno
U Hřiště 357, Nový Jičín

O nemovitosti

Tohle je dům bez velkých kompromisů, pokud hledáte ideální rodinné bydlení nedaleko centra města…

  • dispozice 4+1, přes 168 m2 obytné plochy
  • dvě nadstandardně velké koupelny 
  • prostornou garáž
  • hezkou zahradu
  • skvělé místo v klidné části Nového Jičína – Lamberku.

Dům byl postaven v roce 2000 na základech původní stavby, ze které zůstal pouze sklep a tři obvodové zdi. Splňuje tedy všechny standardy tehdejší doby a i po 24 letech provozu v mnoha ohledech předčí moderní novostavby. Zejména prostorem a řešením.

Rodinný dům 4+1 na okraji Nového Jičína

Dům je rozdělen na 2 patra – v tom spodním najdete obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, prostornou kuchyni s místem pro jídelní kout a jednu koupelnu se sprchovým koutem.

V horním patře domu jsou 3 dostatečně velké pokoje, v ložnici je navíc praktická komora, která slouží jako vestavná skříň. Horní koupelna s vanou je nadstandardně velká. Dům je z větší části podsklepen, jsou zde tři samostatné místnosti a technologie pro provoz domu (kotel).

Rodinný dům 4+1 na okraji Nového Jičína

Pár technických informací:

Dům je postaven z Porothermu 44, přízemní stěny zatepleny polystyrenem. Střecha plechová, zateplená. Při stavbě v roce 2000 udělány kompletně nové rozvody v celém domě (elektřina, plyn, voda i odpady.). Spodní patro má elektrické podlahové topení, to je i v horní koupelně, pokoje jsou s radiátory. Napojeno na všechny inženýrské sítě vč. kanalizace.

Dům je vybaven klimatizací (obývací pokoj v přízemí + horní ložnice), hlavním zdrojem vytápění a ohřevu vody je plynový kotel.

Aktuální náklady na provoz celého domu jsou do 8.000 Kč měsíčně. 

Zahrada má 234 m2, velikostně naprosto ideální, protože její údržba nezabere spoustu času a budete tady mít dostatek soukromí, místa na relax i praktický koutek na zahradničení. Vhod přijde i studna s užitkovou vodou a své auta bez problému zaparkujete buď do garáže, nebo před ní. 

Dům se nachází na okraji Nového Jičína v části Žilina. Do centra města se pěšky dostanete během 10 minut, školy, školky a obchody téměř zároveň, nicméně pořád v naprostém klidu, jako na vesnici. 

Rodinný dům 4+1 na okraji Nového Jičína

Pokud si nějak takhle představujete své ideální bydlení, tak se ozvěte, vše ostatní probereme na prohlídce. Těším se na setkání...

Fotografie

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Financování nemovitosti

Na hypotéky mám Aleše. Pomůže vám vyjednat lepší podmínky hypotéky, vyběhá všechny papíry a v každé bance zná ty správné lidi.
Společně vám pomůžeme k novému bydlení.

Více o hypotékách

Píšu o realitním světě

Všechno, co se prolétne mojí hlavou, složeno do písmen. Pěkně na jednom místě.